Gelişmiş Mutfak ve Banyo Teknolojileri

0
134

Hayatımızı kolaylaştırmaya devam eden geleceğin teknolojileri evlerimizde akıllı sistemler ile büyük ölçüde yerini almış durumda.

Mevcut sistemlerin kullanımında göze çarpan en büyük detay hiç şüphesiz insana özgü olmasıdır. Kişiselleştirilmiş bu akıllı sistemlerin kullanımının kolay ve pratik olması da en çok tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Aşağıdaki videoda mutfak ve banyo için tasarlanan akıllı bir ürün yelpazesi göreceksiniz. Sağladığı avantajlardan bazıları;

  • Ses aktivasyonu ile çalışabilmesi
  • Sensörler ile donatılmış olması
  • Yaklaşan kişiyi tanıyarak koltuk sıcaklık derecelerini ayarlayabilmesi
  • Ortam aydınlatabilmesi
  • Müzik çalma özelliğinin olması
  • Ses ile kontrol edilebilir olmasıdır.

İyi seyirler

 

 

 

 

PAYLAŞ
Önceki haber“Şaşırtan Yüzler” Sanat Atölyesi
Sonraki haberTemel İlk Yardım Bilgileri
1987 yılı soğuk bir kış günü Aralık ayında doğdu. İlk ve orta öğretimini İstanbul'da tamamladı. Lisans eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde tamamlaması kendisi için büyük bir deneyim olmuştur. Üniversite yıllarındaki girişimci ve sosyal yapısı ile tanınmaktadır. Yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde tamamladı. Gezerek öğrenmenin önemini çok iyi bildiği için bu dönemlerde Milli Eğitim Bakanlığı projelerinde eğitmen ve koordinatör olarak görev aldı. 2011 yılında iş yaşamına Özel Tarhan Koleji’nde başlamış ve halen bu kurumda çalışmalarına devam etmektedir. Tarhan Koleji'nde Ortaokul Eğitim Koordinatörlüğü ve Fen Bilimleri Öğretmenliği yapmaktadır. Almış olduğu İlkyardım Eğitici Eğitimi sertifikası ile de "Klinik Eğitmen" olarak aktif çalışmalar yürütmektedir. Yaşamını renklendirme adına yaz ve kış sporlarıyla yakından ilgilenmektedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER