Twitter Güvenlik Merkezinde Türkçe Destek

0
105

Popüler blog sitesi Twitter’da şikayet bildirimi yapılabilen ve bilgi alınabilen Güvenlik Merkezi, Türkçe dil desteği vermeye başladı.

 twitter destek

Firma sosyal ağ içerikleriyle ilgili şikayetlerin yapılabildiği ve bilgi alınabilen Güvenlik Merkezi’ne Türkçe dil desteği getirdi.

Bugüne kadar birçok dilde hizmet veren Twitter Güvenlik Merkezi, artık Türkçe dil desteği sunmaya başladı. Sadece Twitter üzerinde değil sosyal medyada güvenlik konusunda birçok bilgi içerek kaynak artık Türkçe dilinde de hizmet verecek.

Kullanıcıların merak ettiği dijital güvenlik sorularının cevapları, Türkçe sunulan Güvenlik Merkezi’nde bulunabilecek.

Twitter güvenlik merkezi safety.twitter.com adresinde hizmet veriyor.

PAYLAŞ
Önceki haberÖdevlerin Sınıf Yönetimi Üzerindeki Etkileri
Sonraki haberTİM-INTEL Robot Yarışması
1987 yılı soğuk bir kış günü Aralık ayında doğdu. İlk ve orta öğretimini İstanbul'da tamamladı. Lisans eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde tamamlaması kendisi için büyük bir deneyim olmuştur. Üniversite yıllarındaki girişimci ve sosyal yapısı ile tanınmaktadır. Yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde tamamladı. Gezerek öğrenmenin önemini çok iyi bildiği için bu dönemlerde Milli Eğitim Bakanlığı projelerinde eğitmen ve koordinatör olarak görev aldı. 2011 yılında iş yaşamına Özel Tarhan Koleji’nde başlamış ve halen bu kurumda çalışmalarına devam etmektedir. Tarhan Koleji'nde Ortaokul Eğitim Koordinatörlüğü ve Fen Bilimleri Öğretmenliği yapmaktadır. Almış olduğu İlkyardım Eğitici Eğitimi sertifikası ile de "Klinik Eğitmen" olarak aktif çalışmalar yürütmektedir. Yaşamını renklendirme adına yaz ve kış sporlarıyla yakından ilgilenmektedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER